Často kladené otázky

Niečo nie je jasné? Dúfame, že tu nájdete odpovede!
Čo znamená samoobslužná kúpeľňa pre psov?

V predajni sa nenachádza personál. Psa umyje a osuší majiteľ, preto je umývareň samoobslužná. Zo sprchy tečie zmes vody a šampónu, príp. antiparazitného šampónu a kondicionéra, čo zaručí jednoduchú aplikáciu kozmetických prípravkov.

Kedy môžem navštíviť umyváreň pre psov?

Nemusíte sa nikam objednávať, jednoducho nás navštívte kedykoľvek. Zakúpte si programy a sledujte ako špina mizne. Vstup počas nočnej prevádzky nie je obmedzený. Navštívte nás kedykoľvek, naša samoobslužná kúpeľňa je zákazníkom celodenne dostupná bez obmedzenia. Prosíme Vás, aby ste na čistotu nezabudli ani v neskorších hodinách. Po skončení procedúr nechajte čistotu a pri odchode prosím zatvorte dvere.

Aké programy sú dostupné?

Dezinfekcia vane, Navlhčenie srsti psa, Umytie jemným šampónom, Opláchnutie, Kondicionér, Šampón proti parazitom, Fénovanie / sušenie srsti psa

Je používanie umývačky bezpečné?

Zariadenie predstavuje maximálne bezpečné a hygienické miesto pre umytie psov. Nerezová vaňa s protišmykovým povrchom a  dvere umožnia bezpečnú manipuláciu so psom. Z fénu sa nefúka horúci vzduch, ktorý oceníte pri kratšom a šetrnejšom sušení. Používame kvalitné kozmetické prípravky.

Ako osuším môjho psa?

Okrem sprchovej hlavice nájdete v umyvárke zabudovaný fén s možnosťou regulácie intenzity fénovania, ktorý Vám umožní ľahko a rýchlo vyschnúť srsť Vášho domáceho maznáčika. Odporúčam doniesť so sebou aj uterák aby pred fenovaním trošku utreli psíka. Fénovanie potom bude efektívnejšie 🙂

Nájdem v ponuke aj dodatočné služby?

Psičkárov potešíme nápojovým automatom Coca-Cola, ktorý nájdete vedľa budovy.

Ako dlho trvá kúpanie psa?

Trvanie procedúry závisí od psičkára, pretože žiadny program nie je povinný. Ktorýkoľvek program môžete vynechať a podľa potreby nastaviť dĺžku jeho trvania. Všeobecne sa trvanie líši od veľkosti psa a typu srsti. U malého psa 3 – 5 minút, u stredného 6 – 8 minút a v prípade veľkého psa 9 -13 minút.

Kontakt
+421 911 960 901
Pondelok - Nedeľa (24/7)
bt_bb_section_top_section_coverage_image