O nás

Ako milovníkov psov, upútalo našu pozornosť ich neustále sa zvyšujúci počet v mestských domácnostiach. Každodenný blízky kontakt s verejnosťou v súčasnej dobe vyžaduje aj špeciálnu starostlivosť o našich obľúbených štvornohých miláčikov.
https://vau-vau.sk/wp-content/uploads/2021/03/hero_inner_about.jpg

Veľkej popularite

sa tešia salóny pre psov, avšak ich služby nevyužíva každý. Navyše tí, ktorí salóny pravidelne navštevujú musia prekryť obdobie medzi dvoma termínmi a nájsť rýchle riešenie v prípade potreby. V takýchto situáciách je problém najčastejšie vyriešený v domácnostiach, čo však prináša mnoho otázok. Domáce podmienky nemusia vyhovovať bezpečnému očisteniu psa, pričom škrabance, špina vo vani, ani zdĺhavé upratovanie nikoho neláka.

Po prehĺbení našich poznatkov naďalej už nebolo otázne, či sa chceme venovať práve tejto problematike. S unikátnym konceptom kúpeľní pre psov sme sa oboznámili na jar v roku 2020. Vtedy sme ešte nevedeli presne identifikovať potenciál samoobslužnej stanice.

https://vau-vau.sk/wp-content/uploads/2020/09/abou_01.jpg
https://vau-vau.sk/wp-content/uploads/2020/09/abou_02.jpg

Súčasný nepretržitý vývoj

a automatizácia nás postupne posilnili v tom, že technika je správnym riešením. Veľkú pozornosť sme venovali pritom plnej výbave, ako uteráky, chrániče uší, ochranné zástery, automat s krmivom pre psov a nápojový automat pre psičkárov. Dôležité bolo, aby sme sa nachádzali v koncentrovanom a centrálnom meste s celodennou dostupnosťou. Najlepšou voľbou bola pre nás Bratislava.

S cieľom neustáleho zvyšovania informovanosti sa môžete s nami stretávať na viacerých miestach, aj na sociálnych sieťach ako Facebook a Instagram. Chceme, aby naša špeciálna služba bola postupne dostupná aj vo viacerých mestách, aby sme uľahčili život čoraz viac chlpáčov.

Kontakt
+421 911 960 901
Pondelok - Nedeľa (24/7)
bt_bb_section_top_section_coverage_image